Sveiki!

Apie pigius skrydžius Jus informuoja Patricija ir Justinas. Stengiamės keliauti kuo dažniau, tad turime tai daryti kuo ekonomiškiau 🙂 Daug laiko praleidžiame savarankiškai planuodami keliones ir ieškodami pigių skrydžių. Draugų paskatinti nusprendėme sukurti tinklapį, kuriame galėtume dalintis savo atradimais su kitais ir suburti visus norinčius keliauti savarankiškai.

Tikimės, kad time2fly.lt skelbiamos naujienos paskatins skaitytojus savarankiškai planuoti keliones, vengti nepagrįstų tarpininkų antkainių ir keliauti kuo dažniau. Norime įrodyti, kad nuotykiai neturi būti brangūs, o kelionėms į įspūdingiausius Europos bei pasaulio kampelius visai nebūtina taupyti metų metus. Mums būtų labai malonu, jei aktyviai komentuotumėte, klaustumėte ir dalintumėtės savo kelionių idėjomis 🙂

Tikime, kad oro linijų bendrovės pastebės padidėjusį susidomėjimą skrydžiais iš Lietuvos ir paspartins rinkos plėtrą regione, ko pasekoje galėsime džiaugtis platesniu maršrutų pasirinkimu ir žemesnėmis kainomis.

Portale neprekiaujame lėktuvų bilietais, bet jeigu susidursite su sunkumais rezervuojant bilietus – susisiekite su mumis, bandysime kartu išspręsti problemas.

Skrydžių kainos yra aktualios jų paskelbimo metu, tačiau negalime garantuoti, kad jos liks nepakitusios ilgą laiką. Pigiausių bilietų skaičius dažniausiai yra ribotas, todėl radus tinkamą pasiūlymą rekomenduojame nedelsti.

Jeigu turite klausimų, norite pasidalinti kelionės idėja ar įspūdžiais parašykite mums el. paštu labas@time2fly.lt arba Facebooke.

Facebook komentarai