Tikrinant kelionių agentūrų pasiūlymus atostogoms Tailande noras keliauti dažniausiai dingsta akimirksniu. Pasiūlymai už mažiau nei 1000 eurų pasitaiko labai retai, o norintiems keliauti sezono metu (gruodžio ir sausio mėnesiais) dažniausiai tenka pakloti bent 1500 eurų už dviejų savaičių kelionę. Tačiau atostogos Tailande visai neturi būti tokios brangios. Viską organizuojant savarankiškai galima nesunkiai tilpti į 600-700 eurų.

Šiame straipsnyje įrodysime, kad atostogos Tailande gali kainuoti ne ką daugiau nei vakarų Europoje. Parodysime kaip galite susiorganizuoti dviejų savaičių atostogas Tailande, sezono įkarštyje už 596 EUR. Už šią kainą nuskrisite į abi puses su patogiais persėdimais ir gyvensite puikiai vertinamame ir ant jūros kranto esančiame viešbutyje.

Kelionės data: gruodžio 6-20 d.

Skrydžių trasos: Vilnius – Maskva – Bankokas – Kijevas – Vilnius

Oro linijos: Aeroflot, Ukraine International Airlines

Nemokamas bagažas: rankinis ir registruotas (iki 23 kg)

Bilietai į abi puses kainuoja 446 EUR. Pirmyn skrisite Aeroflot oro linijomis su patogiu persėdimu Maskvoje, o atgal Ukraine International oro linijomis su kiek daugiau nei valandą trunkančiu persėdimu Kijeve. Bilietus rezervuoti galite Cheapflights.com portale.

Pavyzdininę rezervaciją pateikiame žemiau.

atostogos Tailande

Atskridę į Bankoką nesunkiai nusigausite į daugumą Tailando vietų. Galite keliauti į turistų perpildytas Phuketo arba Ko Samui salas, tačiau mes rekomenduojame nuvykti į žavingą ir vis dar masinio turizmo nesugadintą Koh Chang salą. Ją galite pasiekti autobusu vykstančiu iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto. Bilietą galima nusipirkti oro uoste. Kaina į abi puses – 900 BHT (apie 24 EUR). Į kainą yra įskaičiuotas kelto bilietas. Bankoką ir Koh Chang salą skiri apie 320 kilometrų, tad kelionė truks apie 5-6 valandas.

Viešbutis

Geriausių apgyvendinimo galimybių savo kelionės metu ieškokite viešbučių skiltyje arba žemiau esančiame paieškos lauke. Jei nakvynės planuojate ieškoti AirBnb portale galite gauti 19€ nuolaidą paspaudę čia.

Booking.com

Ekonomiškas variantas

Ieškantiems ekonomiško apgyvendinimo varianto rekomenduojame apsistoti puikiai vertinamame (8,6 balai iš 10) Elephant Bay Resort viešbutyje, esančiame ant jūros kranto. 2 savaičių viešnagė dviviečiame kambaryje kainuos 150€ asmeniui (10,7€ už parą). Sužinoti daugiau apie viešbutį ir rezervuoti galite čia arba paspaudę ant žemiau esančios pavyzdinės rezervacijos.

atostogos Tailande

Prabangus variantas

Norintiems apsistoti prabangesnėje vietoje siūlome rinktis puikiai svečių vertinamą (9 balai iš 10) 4 žvaigždučių Chivapuri Beach Resort viešbutį, esantį atokioje vietoje, ant jūros kranto. Dviejų savaičių viešnagė dviviečiame kambaryje (40 kv. m,) su įskaičiuotais pusryčiais kainuos 625€ asmeniui (44,5€ už parą). Sužinoti daugiau apie viešbutį ir rezervuoti galite čia arba paspaudę ant žemiau esančios pavyzdinės rezervacijos.

atostogos tailande

Geros kelionės! Kilus klausimams susisiekite su mumis el. paštu labas@time2fly.lt arba Facebooke.

Facebook komentarai