Puiki proga kelioms dienoms ištrūkti pailsėti į vieną populiariausių Viduržemio jūros salų – Maltą! Keliaudami gruodžio viduryje ne tik pasisemsite jėgų prasidedančiam Kalėdų šurmuliui, bet taip pat galėsite atvežti šaunių dovanų 🙂 Skrydžiai ir 4 nakvynės gerai vertinamame viešbutyje prie pat jūros kranto kainuos tik 123€. 

Kelionės data: gruodžio 11-15 d.

Kelionės trasa: Vilnius – Malta – Roma – Vilnius

Oro linijos: Ryanair

Nemokamas bagažas: 2x rankinis (55 x 40 x 20 cm ir 35 x 20 x 20 cm)

Skrydžius rezervuokite tiesiogiai Ryanair oro linijų svetainėje. Pirmyn skrisite tiesiogiai iš Vilniaus į Maltą, tačiau grįžti daug pigiau bus su trumpu persėdimu Romos Čampino oro uostę. Pavyzdinę rezervaciją pateikiame žemiau.

Ryanair bilietų rezervavimas žingsnis po žingsnio

kelionė į maltąkelionė į maltąkelionė į maltą

Viešbutis

Geriausių apgyvendinimo galimybių savo kelionės metu ieškokite viešbučių skiltyje arba žemiau esančiame paieškos lauke. Jei nakvynės planuojate ieškoti AirBnb portale, galite gauti 19€ nuolaidą paspaudę čia.


Booking.com

Tikrai neapsivilsite pasirinkę gerai vertinamą (7,2 balai iš 10) 3 žvaigždučių Relax Inn viešbutį, esanti prie pat jūros kranto. 4 naktų viešnagė dviviečiame kambaryje su balkonu kainuos 40€ asmeniui (10€ už parą). Sužinoti daugiau apie viešbutį ir rezervuoti galite čia arba paspaudę ant žemiau esančios pavyzdinės rezervacijos.

kelionė į maltą

Geros kelionės! Kilus klausimams susisiekite su mumis el. paštu labas@time2fly.lt arba Facebooke.

Facebook komentarai