– Nuo šiol mes siūlome daug daugiau nei butų nuomą – pasakė Airbnb įkūrėjas Brianas Chesky ir pranešė apie pokyčius gerai keliautojams žinomoje svetainėje. Didžiausias iš jų yra nauja paslauga Airbnb Trips.

Airbnb jau prieš kelis mėnesius skelbė, kad įmonė ruošiasi ženkliai išplėsti siūlomų paslaugų spektrą ir tuo pačiu padidinti apyvartą. Airbnb Trips tai pirmasis žingsnis šia linkme. Nuo šios Airbnb portale galėsime ne tik išninuomoti kambarį, namą ar butą, bet ir užsisakyti papildomas paslaugas pasirinktame mieste.

Galėsime užsisakyti paprastą ekskursiją, šokių pamoką, vietinio maisto gaminimo kursus ir daug kitų linksmybių. Viską be abejo darysime kartu su vietiniais gyventojais. Šias paslaugas galima bus apmokėti tokiu pat būdu kaip iki šiol buvo mokama už apgyvendinimą – tiesiogiai Airbnb portale.

Kol kas nauja paslauga bus galima pasinaudoti tik 12-oje pasaulio miestų: Keiptaune, Nairobyje, Tokijuje, Londone, Paryžiuje, San Franciske, Havanoje ir Los Andžele. Nuo kitų metu pradžios paslauga galima bus naudotis daugiau nei 60 miestų.

pokyčiai Airbnb

Pradžiai Airbnb siūlo 500 įvairių laiko praleidimo būdų. Tarp jų paprastas pasivaikščiojimas po miestą arba žygis į kalnus, surfingo pamokos arba galimybė išmokti naudotis samurajaus kardu – katana. Kainos? Labai įvairios. Pavyzdžiui tris dienos linksmybių geriausiuose Havanos klubuose kainuoja apie 97 EUR. Dviejų dienų maisto gaminimo kursai Tokijuje apie 220 EUR. Tris dienos surfingo pamokų Keiptaune  – 155 EUR.

Kitąmet Airbnb planuoja dar labiau padidinti savo paslaugų spektrą. Portale bus galima ieškoti įvairių renginių ir rezervuoti bilietus tiesiogiai per Airbnb.

Jei dar neesate prisijungę prie Airbnb bendruomenės verta tai padaryti jau dabar. Paspaudę čia gausite 19€ nuolaidą savo pirmajai nakvynei.

Facebook komentarai